Konum ve Avantajları

Sağlık Kent

3. İstanbul Başakşehir’in olduğu bölgede yer alan Sağlık Kent, Cadde Mağazaları’nın hemen yanı başında! 12 farklı hastanesi ve toplamda 2.682 yatak kapasitesiyle Avrupa’nın en büyük sağlık merkezi konumunda olacak olan proje; eczane, yiyecek-içecek, MR görüntüleme, laboratuvar, ilaç deposu, medikal mağaza gibi birçok sektöre ve dükkana talep oluşmasını sağlamaktadır. Bölgede oluşan yaşam dolayısıyla boş dükkan bulmanın hemen hemen imkansız hale gelmesiyle 3. İstanbul Başakşehir Cadde Mağazaları bu açığı kapamayı hedefliyor.

Botanik Park

İstanbul’un en yeşil ilçesi olan Başakşehir, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük botanik parkını da barındıracak. 380 bin metrekare alanıyla hemen hemen Yıldız Parkı ile eş değer bir büyüklükte olacak botanik park; yürüyüş ve spor alanları, bisiklet yolları, hayvanat bahçesi ile ailelerin vakit geçirip dinlenebilecekleri pek çok alana sahip olacak. Hem hafta sonu hem hafta içi her yaş için çekim merkezi olması öngörülen Botanik Park, 3. İstanbul Başakşehir’de Cadde Mağazaları’nın tam karşısında yer alıyor.

Kent Meydanı

3. İstanbul Başakşehir’in hemen yanında 60 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilecek, İstanbul’un ve Türkiye’nin diğer ilçelerine örnek olmaya hazırlanıyor. Taksim Meydanı’nın neredeyse iki misli büyüklüğe sahip olacak yeni kent meydanı sadece büyüklüğüyle değil, alt yapı ve ulaşım özellikleriyle de örnek olmaya hazırlanıyor. Her ihtiyaca cevap vermek üzere planlanan yeni Kent Meydanı’nda Sağlık Kent, Türkiye’nin ve Avrupa’nın 380 bin metrekare alana sahip en büyük botanik parkı, binlerce araçlık otopark alanı, kamu kurumlarını bir arada toplaması, halkın vakit geçirebileceği restoran, kafe, selatin mimarisinde inşa edilecek 5 bin kişilik cami, toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilmesi gibi özellikleri bir arada barındırıyor.

Kayaşehir Uydu Kenti

Yaklaşık 30 bin konutun yer aldığı Türkiye’nin en büyük uydu kenti olan Kayaşehir’e yeni yapılan Çevre Bağlantı Yolu üzerinde yer alan 3. İstanbul Başakşehir Cadde Mağazaları her gün akşam evlerine dönen binlerce Kayaşehirli’nin uğrak noktası olacak. Kuzey Cadde yoldan direkt bağlantısıyla market, büfe, manav, kasap, pastane, fırın gibi bölgede yaşayanların günlük ihtiyaçlarını kolayca karşılayacağı, yoldan doğrudan girip alışverişini yaptıktan sonra devam edebileceği bir ulaşım konforuna sahip.

3. İstanbul

3. İstanbul 1500 bağımsız ünitesi ile Başakşehir'in en büyük projesi... En merkezi lokasyonda yükselen 3. İstanbul Başakşehir, yatırımcısına karlı ve her yere kolay ulaşım avantajı sağlıyor. Birçok önemli noktaya yakın konumda olan proje, gerek yaşam gerekse iş hayatının merkezinde yer alarak bölgenin en önemli konut projesi olma ayrıcalığındadır.

Başakşehir Belediyesi Güvencesi ve Devlerin İşbirliğiyle

Asaf İş Ortaklığı

Alzamil Gayrimenkul, Seha Yapı, Adese Alışveriş Merkezleri ve Fuzul Yapı ortaklığı ile kurulan ASAF İş Ortaklığı, ilk projesini İstanbul ili, Başakşehir İlçesinde gerçekleştiriyor. Yaklaşık 115 Dönüm arazi üzerinde Konut ve Ticari karmadan meydana gelecek bir proje hazırlayan şirketimiz, 1.230 konut ve 196 adet ticari ünite için Ekim 2016'da talep toplanmaya başlandı. Aile yaşamını odağında bulunduran, eski mahalle kültürümüzü, komşuluğu, paylaşmayı,vb. yeniden günlük yaşantımıza kavuşturacağını planladığımız 3.İstanbul projemizin lansmanı ise 15 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirildi.

Başakşehir Belediyesi Güvencesinde

3.İstanbul, Başakşehir Belediyesi tarafından garanti edildiği için ayrı bir avantajdır.

Bütün yollar 3. İstanbul Cadde Mağazalarına çıkar

 • Yatırımcıların gözü 3. İstanbul Cadde Mağazalarında!
 • Başakşehir, 3. Havalimanı, Kayaşehir uydukent, Sağlık Kent, Kent Meydanı, Botanik Park'ın ortasında, 1500 bağımsız bölüme sahip Başakşehir'in en büyük konut projesi 3. İstanbul'da Cadde mağazaları açık artırmayla satışta.

 • Botanik Park 1 dakika
 • Kent Meydanı 2 dakika
 • Sağlık Kent 1 dakika
 • Başakşehir 2 dakika
 • Metro Kent 2 dakika
 • TEM Otoyolu 5 dakika
 • E-5 12 dakika
 • 3. Havalimanı 12 dakika
 • 3. Köprü 20 dakika
Açık Artırmaya Nasıl Katılabilirim?
 • Önce 3.İstanbul ofislerinden şartname almalısınız.
 • Belirlenmiş tutarı şartnamede ki hesaba yatırmalısınız.
 • 3.İstanbul ofisinden açık arttırmada kullanacağınız bayrak numarasını alıp evrak kayıt işlemlerini tamamlamalısınız.
 • Belirtilen tarih ve saatte açık arttırmanın yapılacağı yere gelerek bayrağınızı teslim alıp açık arttırmaya katılabilirsiniz.
 • Açık arttırma 21 Ekim 2018 tarihinde saat 13:00’da 3.İstanbul şantiyesinde kurulacak açık arttırma çadırında yapılacaktır.