Deprecated: Required parameter $arguments follows optional parameter $callable in /home/ucuncuistanbul/public_html/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node/Expression/Call.php on line 97
Proje Özellikleri|3. İstanbul Konut Projesi

BAŞAKŞEHİR'İNEN BÜYÜK VADİSİ!

Gök mavi... Deniz mavi... İstanbul'un insanı içine çeken derinliği hepsinden mavi...

SliderAna SliderAna
Biz sizi arayalım

Erkek ve kadınlar için ayrı olarak dizayn edilen toplam 3 sosyal tesisin olduğu 3.İstanbul'da günün her saati aileniz için çok keyifli geçecek. Siz, hobi atölyelerinde bir hattat gibi sabır ve beceriyle sanatsal çalışmalar yaparken, çocuklarınız kendileri için tasarlanmış oyun alanlarında veya Playstation odalarında gönüllerince eğlenebilecekler. Yüzme havuzu da, saunalar da suyun enerjisiyle yenilenmeniz ve günün yorgunluğunu atmanız için düşünüldü.


3.İstanbul Başakşehir konut projesinde bölgede başka hiç bir projede olmayan 1.4km'lik yürüyüş parkuruna da sahip olacak.Bu parkur; mağazaları, restoranların ve kafelerin olduğu meydanları, yansıma havuzlarını çevreliyor ve sizi ailenizle birlikte keyifli yürüyüşler yapmaya davet ediyor.

Biz sizi arayalım

3.İstanbul konut projesinde
sizi bekleyen ayrıcalıklar


3.İSTANBUL'DAYAŞAMANIN HAVASI DA BİR BAŞKA!

Korulardan yükselen servi ağaçlarının serinliğidir İstanbul biraz...
Biraz erguvan moru, biraz lale kırmızısı...Ah İstanbul!
4 mevsimin bir başka renk,4 mevsimin bir başka güzel...

Biz sizi arayalım

Başakşehir'deki konut projeleri arasında en büyük yeşil alana sahip olacak 3.İstanbul'da, 4 mevsimin güzelliğini de ayrı yaşayacaksınız.


Ailenizle birlikte yemyeşil ağaçlar ve özel kamelyalar arasında yürüyüşe çıkacak, yürüyüş parkurlarıyla çevrelenen süs havuzlarında güneşin yansımasına tanıklık edecek, ağaçların gölgesinde huzur bulacaksınız.

Biz sizi arayalım

BAŞAHŞEHİR'İNEN BÜYÜK VADİSİ

Gök mavi... Deniz mavi...
İİstanbul'un insanı içine çeken derinliği hepsinden mavi...

İstanbul'un en modern ve büyük açık hava sosyal alanlarından biri olan 3.İstanbul Vadisi'nde dere ve havuzlar,camiler,amfi tiyatro,kafeler, restoranlar, açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

3.İstanbul Vadisi sayesinde 3.İstanbul'da yaşamayı çocuklarınız da en az sizin kadar sevecek..
BasaksehirVadisiBasaksehirVadisi

İSTANBUL'UNEN SAĞLIKLI KONUT PROJESİ!

"Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi..."
Kanuni Sultan Süleyman

İnşasına başlanan Avrupa'nın en büyük sağlık kenti, 3.İstanbul Başakşehir'i çekim merkezi haline getirecek ayrıcalıklardan sadece biri...
SaglikKentSaglikKent

BÜYÜK KENT MEYDANIYLAHODRİ MEYDAN!

Eminönü, Sultanahmet, Beyazıt... Nereye baksan, İstanbul meydan meydan...
Dünyaya meydan okuyan bir şehrin güzelliğidir en çok o şehrin meydanlarında açığa çıkan..

Taksim Meydanı'nın yaklaşık 2 katı büyüklüğündeki, dört bir yanı yeşilliklerle bezeli Kent Meydanı yeni buluşma noktanız olacak.
Adliye sarayı, hükümet konakları, kongre merkezleri, nikah sarayı, açık-kapalı spor alanları, yürüyüş alanları, kafeleri ve restoranlarıyla 5 bin kişinin aynı anda ibadet edebiliceği camiyi de de içinde barındıran Kent Meydanı, Başakşehir'in yeni gözdesi olacak.
BuyukKentBuyukKent