YAŞAM SEÇENEKLERİ

Ah İstanbul, ah! Bir ömür yeter mi hiç seni yaşamaya?

Biz sizi arayalım

Yepyeni bir hayata başlamak için doğru kapıdan adım atmanın zamanı geldi.
Mükemmel bir hayatın kapılarının açıldığı Moda Evleri, 2+1 ve 3+1 daireleri ile özellikle yeni evliler ve çocuklu aileler için ideal bir seçenek.
1. etabında toplamda 5 blok bulunan Moda Evleri, ferah ve aydınlık yaşam alanları, bahçe manzaralı balkonları ile her güne anlam katıyor.

Biz sizi arayalım
Biz sizi arayalım

Hayattaki en değerli varlığı ailesi olanlar, ailesinin mutluluğu, güveni ve huzuru için her detayı düşünenler şimdi Hasbahçe Evleri’nde buluşuyor.
Ailesiyle beraber kaliteli bir yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği Hasbahçe Evleri; birbirinin manzarasını kapatmayan, toplam 6 bloktan oluşuyor.
Yüksek tavanlı, teraslı/balkonlu, ferah, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ile Hasbahçe Evleri, İstanbul’un yeni merkezinde yeni yaşamlara merhaba diyor.

Biz sizi arayalım
Biz sizi arayalım

İstanbul’un yeni yaşam alanı 3. İstanbul’un merkezindeki Grand Rezidans’la kazanmaya hazır olun. Tüm ulaşım merkezlerine, Avrupa’nın en büyük Sağlık Kent’ine, eğitim kurumlarına, 4 mevsim de ayrı güzelliğin yaşandığı botanik parka yakın konumuyla Grand Rezidans, Başakşehir’in yeni yaşam merkezi. Vadi manzarası ve kat kat uzanan teraslarıyla bambaşka bir yapıya sahip Grand Rezidans’ın 1+1 ve 2+1’den oluşan daireleri, home office olarak kullanmak için de ideal.

Biz sizi arayalım
Biz sizi arayalım

İstanbul’un yeni merkezi Başakşehir’de, bulutların üzerinde, yepyeni bir yaşama başlamaya ne dersiniz? Air İstanbul’un size sunduğu fırsatlar ile hayatınızda yeni bir kapı açılacak. 1+1 ve 2+1 konforlu, modern, ferah daire seçenekleriyle ailenizle birlikte huzurun ve mutluluğun anlamını yeniden keşfedeceksiniz.
Detaylı bilgi : airbasaksehir.com

Biz sizi arayalım